(067)400 50 68

Доставка

Ми здійснюємо доставку за допомогою підрядника "Нова пошта".

Вартівть та умови доставки

Вартість доставки замовлення меньше 5000 грн. сплачує клієнт, Замовлення вартістю більше 5000 здійснюються за наш рахунок. Доставка здійснюється за умовами перевізника

Час доставки

Час доставки ви можете уточнити у менеджера під час остаточного оформлення замовлення.

Увага! Невірно вказаний номер телефону, не точний або не повний адрес доставки, затримують підтвердження замовлення, не підтверджене замовлення не відправляється! Будь ласка, уважно перевіряйте введені вами реєстраційні дані.Конфіденційність введених вами реєстраційних даних гарантовано.

Доставка відправляється в робочі дні з 9:00 до 15:00 годин, у вихідні доставка не здійснюється. Товари, замовлені вами у вихідні, опрацьовуються в наступний робочий день. Час виконання доставки залежить від навантаження на складі та у перевізника.

Місце доставки

Доставка знійснюється за адресою, або у відділення перевізника вказане під час оформлення замовлення. Якщо є потреба здійснити доставку на іншу адресу, відмінну від вказаної в замовленні, повідомте про це менеджера під час підтвердження замовлення.

Правила

Під час доставки вам будуть надані усі необхідні документи, а також гарантійний талон ( за наявності ). При оформленні документів для підприємств, вам буде наданий рахунок-фактура, а також накладна на відвантаження, в якій потрібно поставити печатку вашого підприємства та підпис відповідальної особи і відправити нам.

Увага! Просимо вас, максимально уважно перевіряти параметри товару під час замовлення на сайті, та уточняти деталі під час підтвердження замовлення у нашого менеджера. В випадку виникнення додаткових запитань, побажань або зауважень звертайтеся до нас:

Тел.: 0385133918 Тел. моб.: +38067 400 50 68 Факс: ‎03851 2 18 51

Електронна пошта: office@itatools.com.ua

: